admin January 2, 2021

Maçlar Ne Zaman Seyircili Oynanacak? TFF Başkanı Açıkladı – Spor
…yapan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, maçların seyircili oynanacağı… 01 Oca 2021 – 19:11- Spor Güncelleme: 01 Oca 2021 – 19:16. Maçlar ne zaman seyircili oynanacak?


Maçlar Ne Zaman Seyircili Oynanacak? Özdemir Açıkladı
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Misli.com 2. Lig Kırımızı Grup ekiplerinden Bodrumspor’u ziyaret etti. Bir yıl böyle geçti. Maçlar ne zaman seyircili oynanacak?


TFF Başkanı Nihat Özdemir Açıkladı: Seyircili Maçlar Ne Zaman
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, 2. Lig Kırımızı Grup ekiplerinden Bodrumspor’u ziyaret etti. Çünkü tribünlerde seyirci olmadığı zaman maçlar güzelliğine kavuşamıyor.


TFF Başkanı Özdemir Tarih Vererek Açıkladı! Maçların Seyircili
TFF Başkanı Özdemir, koronavirüs gölgesinde geçen maçlara ilişkin basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çünkü tribünlerde seyirci olmadığı zaman maçlar güzelliğine kavuşamıyor.


Seyircili Maçlar Ne Zaman Başlıyor… TFF Başkanı 10 Ayrı…
TFF Başkanı Nihat Özdemir, koronavirüs nedeniyle ara verilen liglerin başlama tarihiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.


Nihat Özdemir Açıkladı! Maçlar Ne Zaman Seyircili Oynanacak?
Nihat Özdemir, Süper Lig’e dair açıklamalar yaptı. Maçları seyircili oynatmak istediklerini belirten Özdemir, Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık Kurulu da bu işin üzerinde.


Maçlar Seyircili Oynanacak mı? TFF Başkanı Nihat Özdemir’den…
Son dakika haberi… TFF Başkanı Nihat Özdemir’den flaş bir açıklama geldi. Bununla ilgili ihtarnameyi de TFF göndermiş bulunmaktadır.” Çukur 83. bölüm ne zaman?


SON DAKİKA! TFF Başkanı Nihat Özdemir Tarihi Kararı Açıkladı!
…veren Özdemir, şartlar düzelirse, kalan 8 haftanın 4 haftasının seyircili oynayabileceğini açıkladı. Süper Lig nasıl oynanacak, ne zaman başlayacak? Maçlar hangi günler, nerede oynanacak?


TFF Başkanı Özdemir Açıkladı! Maçlar Seyircili Oynanacak mı?
Maçlar seyircili oynanacak mı? 6. TFF Başkanı Nihat Özdemir, maçlara seyirci alınması için Spor Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’na başvuru yaptıklarını ifade etti.


Hürriyet: Son Dakika | Süper Lig Ne Zaman Başlayacak? TFF Başkanı…
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Liglerin seyircili ya da seyircisiz oynanarak sonlandırılmasını istiyor UEFA.
OBD2 Diagnostic Tool