admin October 1, 2020

Hakan Altun ile Aşk Yaşadığı İddia Edilen Ajda Pekkan Konuştu
Ajda Pekkan, Hakan Altun’la aşk yaşadığı iddiasına yanıt verdi: “O kadar emin konuşmuşlar ki, ben bile ikna oldum aşk yaşadığımıza! ÇIKIŞ YAP. Bizi takip edin. e-gazete.


Ajda Pekkan ‘Hakan Altun’ hakkında sessizliğini bozdu: Ben bile ikna
…yalanlamasının ardından Pekkan da sessizliğini bozdu: “Ben bile ikna oldum aşk yaşadığımıza!” Ajda Pekkan ve Hakan Altun’un aşk yaşadığı dedikodusu magazin dünyasına bomba gibi düştü.


Ajda Pekkan Aşk İddialarına Cevap Verdi: Hakan ile Çok Yakınız
…Olmaz’ programında Ajda Pekkan’ın, 48 yaşındaki Hakan Altun ile flört etmeye başladığı iddia edildi. Ajda Pekkan ile Hakan Altun’un aşk yaşadığına dair dedikodu sosyal medyayı salladı.


Seren Serengil, Hakan Altun ile Ajda Pekkan’ın Yeni Bir… – onedio.com
Hakan Altun’un menajeri de açıklama yapmış… Hem de Ajda Pekkan’ın yanında çalışan sarışın bir güzelle aldatılmış! Olayın detaylarını buraya bırakıyor ve devam ediyoruz…


Hakan Altun’dan Ajda Pekkan ile Aşk Yaşadığı İddialarına Yanıt
Seren Serengil ve Arto’nun sunduğu programda 74 yaşındaki Ajda Pekkan ile 48 yaşındaki Hakan Altun’un gizlice aşk yaşadığı bunu yakınlarından bile saklandığı iddia edildi.


Ajda Pekkan ile Hakan Altun Aşk mı Yaşıyor? Açıklama Geldi
…yaşındaki Hakan Altun’un aşk yaşamaya başladığını iddia etti. Ajda Pekkan ile Hakan Altun’un şimdilerde flört ettiğini söyledi. İkisi bir düet yapsa yer yerinden oynar. Ben yakıştırdım onları.


Bomba İddia! Ajda Pekkan ile Hakan Altun Aşk mı Yaşıyor?
Seren Serengil ve Arto’nun sunduğu programda 74 yaşındaki Ajda Pekkan ile 48 yaşındaki Hakan Altun’un gizlice aşk yaşadığı bunu yakınlarından bile saklandığı iddia edildi.


Ajda Pekkan ile Hakan Altun’un Aşk Yaşaması – Ekşi Sözlük
hakan abi dikkat et elinde kalmasin. ajda pekkan’ın yaşama bağlılığına hayranım ya. hakan altun çok efendi bir adam, ajda pekkan ise bu yaşına rağmen halen kendine bakan biri.


Ensonhaber.com: Ajda Pekkan ile Hakan Altun Aşk Yaşıyor | “BEN…”
Pekkan’ın yeni sevgilisinin, kendisi gibi şarkıcı 48 yaşındaki Hakan Altun olduğu iddia edildi. Ajda, Hakan Altun’la aşk yaşıyormuş. Ben çok desteğim, çok mutlu olurlar.


Ajda Pekkan ile Hakan Altun Aşk mı Yaşıyor?
Seren Serengil, sunucusu olduğu programda Ajda Pekkan ile Hakan Altun’un aşk yaşadığını iddia etti. İkisi de Bodrum’da yaşadığı için projeleri için sık sık buluşuyorlar.