admin October 24, 2020

Amasya Valisi Masatlı, Okullarda Korona Tedbirlerini İnceledi
…Mustafa Masatlı, Güzel Sanatlar Lisesi ile Şehit Ferhat Erdin Spor Lisesi’nde korona tedbirlerini inceledi. Müzik atölyelerini de ziyaret eden Vali Masatlı’ya öğrenciler bir müzik dinletisi icra etti.


Sabah: Vali Masatlı’dan Korona Virüs Denetimi – – Amasya Haberleri
Haberler Amasya Haberleri Vali Masatlı’dan korona virüs denetimi. ve iş yeri sahiplerinden temizlik, maske ile sosyal mesafe başta olmak üzere tedbirlere riayet etmelerini sürdürmelerini istedi.


Habertürk: Vali, Korona Virüs Önlemlerini Yerinde İncelediAmasya
Amasya Valisi Dr. Osman Varol, korona virüs salgınının yayılmasını önlemek ve toplum sağlığına alanlarında uygulanan tedbirleri yerinde görmek üzere İstasyon Semt Pazarı’nda incelemede bulundu.


Haberler.com: Vali Masatlı’dan Tedbirlere Akşam Denetimi – Amasya
Amasya Valisi Mustafa Masatlı, korona virüs salgınının yayılmasını engellemek amacıyla yaptığı denetimleri akşam saatlerinde de sürdürdü.


Amasya Valiliği’nden Sıkı Korona Denetimleri
Bill Gates Korona Aşısı İçin Tarih Verdi. Sağlık için hepimiz için sloganıyla işletme sahipleri ve vatandaşlarımıza tedbiri elden bırakmamaları konusunda uyarılarda bulunan Amasya Valisi Masatlı…


Amasya’da Korona Denetimlerinde Rekor Ceza
Amasya’da yeni tip korona virüs tedbirleri kapsamında denetimler sürüyor. Türkiye’nin salgınla mücadelede çok önemli başarılar elde ettiğini söyleyen Amasya Valisi Mustafa Masatlı…


Vali Varol, Koronavirüs Tedbirleri Kapsamında… – SANAL BASIN
Amasya Valisi Dr. Osman Varol, yurt dışından Amasya’ya getirilerek Koronavirüs tedbirleri ve Hüsnüşah Hatun öğrenci yurtlarını ziyaret ederek vatandaşlara sunulan hizmetleri inceledi.


Ensonhaber.com: İçişleri Bakanlığı Korona Tedbirlerini Genişletti
İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine ‘koronavirüs tedbirleri’ konulu ek bir genelge göndererek, AVM ve lokantalar hariç tüm mekanların gece 24.00’ten itibaren kapatılacağını bildirdi.


Okullardaki Korona Kuralları Açıklandı! Veliler… – Medyabar
Sağlık Bakanlığı Bilimsel Danışma Kurulunca hazırlanan “Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi”nde, 31 Ağustos’ta açılacak okullarda alınacak önlemler yer…


Amasya’da Koronavirüs Vaka Sayısı Kaç? İşte Amasya Corona…
Peki Amasya’da koronavirüs hasta sayısı kaç tane? Göynücek’in Sığırçayı köyü, koronavirüs tedbirleri kapsamında, İl Hıfzıssıhha Kurulu’nca 14 gün karantinaya alındı.