admin April 15, 2020

Żywiecczyzna: Piąty zakażonytym razem z gminy Gilowice
Do pięciu osób wzrosła liczba zakażonych koronawirusem w powiecie żywieckim. Jak poinformował burmistrz Żywca Antoni Szlagor, powołując się na dane Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, z dzisiejszych (14 kwietnia) informacji na 13.00 wynika, że na Żywiecczyźnie zakażonych koronawirusem jest w sumie pięć osób: 2 z Żywca i po jednej z gmin: Czernichów, Gilowice i …


Piąty przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie …
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Świdnicy potwierdza kolejny przypadek zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 u mieszkańca powiatu świdnickiego. Chorym jest starszy mężczyzna ze Świdnicy. Jest to już piąty przypadek zakażenia koronawirusem na terenie powiatu świdnickiego.


Epidemia koronawirusa. Najnowsze dane z powiatu …
Nadzorem epidemiologicznym objęte są 174 osoby z powiatu żywieckiego, w tym 20 z Żywca. Hospitalizowanych jest 5 osób z powiatu żywieckiego (2 osoby z Żywca, 1 osoba z gminy Gilowice, 1 osoba z gminy Jeleśnia i jedna osoba z gminy Węgierska Górka). W powiecie żywieckim zakażona jest jedna osoba, to mieszkaniec Żywca.


Ręczna Żywiecczyzna
Zmagania rozegrane zostaną pod honorowym patronatem wójta gminy Lipowa Stanisława Caputy. Drużyna z Twardorzeczki w tym sezonie nie przegrała ani też nie zremisowała jeszcze żadnego meczu. Na swoim terenie rozegra cztery spotkania, w tym jedno z wicemistrzem Podbeskidzia, ekipą z Żywca.


Żywiec. Żywiec Super-Nowa – Sport
Najświeższe wiadomości z regionu, Informacje Żywiec. Portal Żywiec Super-Nowa publikuje najświeższe informacje z Żywca oraz z Żywiecczyzny. To portal, który publikuje wiadomości, informacje oraz transmisje na żywo z miasta Żywca oraz z całej Żywiecczyzny. Informacje z Żywca bliżej Ciebie. Twoje wiadomości prosto z Żywca, Informacje żywiec na portalu www.zywiec.super-nowa.pl …


Dla kogo “Słoneczna Żywiecczyzna“? – lista podmiotów …
Biura Projektu „Słoneczna Żywiecczyzna” (Operatora), który zajmie się zarządzaniem projektem oraz prowadzeniem działań edukacyjno – promocyjnych. Zgodnie z obowiązującymi procedurami działanie to potrwa około 2-3 miesiące od podpisania umowy.


Piąty przypadek koronawirusa w powiecie kłodzkim | Kłodzko …
Mamy piąty potwierdzony przypadek koronawirusa w powiecie kłodzkim. –Tym razem zarażonym okazał się mąż, wcześniej zdiagnozowanej, pacjentki z Kudowy-Zdroju. Przebywa razem z małżonką w szpitalu zakaźnym. Kolejny raz apeluję, jeśli możecie, zostańcie w domu – informuje starosta Maciej Awiżeń.


Pierwsza ofiara koronawirusa z Otwocka Otwock | iOtwock.info
W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz nowych zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. … Piąty dzień bez zakażenia w powiecie. Zdrowie – szpital . W powiecie otwockim spadek podejrzanych o zakażenie. Zdrowie – szpital … Otwock Miasto i Gmina Otwock iOtwock …


PowiatLive – Lepszy wymiar informacji
PowiatLive – Lepszy wymiar informacji Andrychów Kalwaria Wadowice. W Kalwarii i Lanckoronie nowe zakażenia SARS-CoV-2. Potwierdzone zostały dwa nowe przypadki zakażenia kronawirusem w powiecie wadowickim.


Miasto i Gmina Trzcianka – Posts | Facebook
Drodzy Mieszkańcy! Zwracam się do Was z istotnym apelem o odpowiedzialne zachowanie w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. To nie statystyki zmieniające się z dnia na dzień, to nie rządowe mniej lub bardziej kontrowersyjne decyzje, czy nawet kierowane przez gminę środki finansowe na wsparcie potrzebujących, ale właśnie my sami, jesteśmy w stanie zniwelować te zagrożenie oraz …
TPMS Programming Tool