admin August 12, 2020

Şok İddia… Test Sonucu Pozitif Çıkan Sağlık Çalışanları Hakkında…
Sağlık Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa Irgatoğlu’nun açıklaması şöyle ve bu uğurda canla başla mücadele eden sağlık çalışanları, Hafsa Sultan Hastanesi nezdinde yeterli değere sahip değildir.


Manisa Celal Bayar Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Online İşlemler. Geri Bildirimleriniz İçin Hafsa Sultan Hastanesi Anketlerimize Katılabilirsiniz… Manisa Valimiz Sayın Yaşar KARADENİZ MCBÜ Hafsa Sultan Hastanemizi ziyarette bulundu.


Sağlık Çalışanlarına ‘Neden Pozitifsiniz?’ Soruşturması
…(MCBÜ) Hafsa Sultan Hastanesi’nde, Covid-19 ile mücadele ön saflarda olan sağlık çalışanlarıyla ilgili soruşturma iddiası şaşkınlık yarattı. Bir sağlık çalışanına ‘Sen neden önlem almadık.


Manisa CBÜ Hafsa Sultan Hastanesi’ne Koronavirüs Tanı Testi İçin…
MANİSA Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Tıp Fakültesi Hafsa Sultan Hastanesi, koronavirüs moleküler tanı testleri yapmak üzere Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirildi.


Manisa CBÜ Hafsa Sultan Hastanesi Kovid-19 Testi İçin…
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi, Sağlık Bakanlığı tarafından Kovid-19 moleküler tanı testlerini yapmak için yetkilendirildi.


Sağlık-Sen’den MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesine Korona ile
Sen Manisa Şubesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Hafsa Sultan Hastanesine koruyucu ekipman ve malzeme desteğinde bulundu. MANİSA 21.05.2020, 16:36 21.05.2020, 16:58. Kaydet.


saglikcalisani.com – MCBÜ HAFSA SULTAN HASTANESİNDE…
Sağlık Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa Irgatoğlu, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesinde çalışan bir üyelerinin sahte imza ile başka bir sendikaya üye yapıldığını iddia etti.


Sağlık-Sen’den MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesine Korona ile
Sendika, son olarak Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesine koruyucu ekipman ve malzeme desteği sağladı. Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesine de bağışta bulunduk.


Manisa CBÜ Hafsa Sultan Hastanesi’ne Koronavirüs Tanı…
MANİSA Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Tıp Fakültesi Hafsa Sultan Hastanesi, koronavirüs moleküler tanı testleri yapmak üzere Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirildi.


(Görüntülü) Manisa CBÜ Hafsa Sultan Hastanesi’ne Koronavirüs Tanı…
Dr. Ahmet Ataç’ın girişimleri ile MCBÜ Tıp Fakültesi Hafsa Sultan Hastanesi Covid-19 moleküler tanı testlerini yapmak üzere Sağlık Bakanlığı tarafından yetkili hastane olarak gösterildi.
code reader