admin July 22, 2020

Ronnie O’Sullivan nie chce ryzykować. Gwiazda snookera
Ronnie O’Sullivan nie chce ryzykować. Gwiazda snookera przeciw obecności kibiców podczas


Ronnie O’Sullivan nie chce ryzykować. Gwiazda snookera
Ronnie O’Sullivan nie chce ryzykować. Gwiazda snookera przeciw obecności kibiców podczas … Pięciokrotny mistrz świata w snookerze Ronnie O’Sullivan jest przeciw udziałowi kibiców w …


Ronnie O’Sullivan – Wikipedia, wolna encyklopedia
Ronnie O’Sullivan, właśc.Ronald Antonio O’Sullivan (ur. 5 grudnia 1975 w Wordsley) – angielski snookerzysta, pięciokrotny mistrz świata. Oficer Orderu Imperium Brytyjskiego (OBE).. Zdobywca 15 breaków maksymalnych, w tym najszybszego breaka maksymalnego w trakcie turnieju snookerowego, od Masters 2015 rekordzista pod względem zdobytych setek w profesjonalnych turniejach, obecnie ma …


Ronnie O’Sullivan: szachista stołu bilardowego | Playboy.pl
O’SULLIVAN: W T ottenhamie byłem raz na testach, bo nalegał na to mój tata. Nic z tego jednak nie wyszło, bo brakowało mi umiejętności i zaangażowania. Z Arsenalem to też przesada, ale jestem już na tym etapie, że nie chce mi się prostować każdej bzdury, która pojawia się na mój temat.


UK Championship. Ronnie O’Sullivan wyprzedził sędziego i …
Ronnie O’Sullivan nie poczekał na sędziego Foto: Getty Images | Video: Eurosport Angielski mistrz snookera znany jest z bardzo szybkiego tempa gry. Podczas spotkania pierwszej rundy UK Championship Ronnie O’Sullivan został upomniany przez sędziego, bo przesadził z tempem wbijania.


Snooker. Championship League 1-11 czerwca w Eurosporcie …
Na takie informacje czekali fani snookera. Od 1 do 11 czerwca w Eurosporcie będzie można oglądać turniej Championship League. W imprezie zagrają takie gwiazdy jak Anglicy Judd Trump, Ronnie O’Sullivan czy Neil Robertson z Australii.


Podsumowanie tygodnia: Ronnie O’Sullivan z szansą na …
Wcześniej nie wszedł ani razu nawet do najlepszej szesnastki w zawodach. Skład półfinałowy dopełnił Ronnie O’Sullivan. Sobota: W pierwszym półfinale Kyren Wilson od stanu 2-3 nie dał szans Alexandrowi Ursenbaherowi wygrywając cały mecz wynikiem 6-3. Z kolei powrót do spotkania Anthony’ego McGilla wspaniale odparł Ronnie O’Sullivan.


Running. Autobiografia mistrza snookeraO’Sullivan
Ronnie O’Sullivan to postać jak najbardziej znana wszystkim miłośnikom snookera. Ta autobiografia to nie lada smaczek dla wszystkich którzy cenią ten sport i samego Ronniego. Ronnie opowiada bowiem szczerze nie tylko o snookerze ale i o swoim życiu, w którym, powiedzmy szczerze, bywało różnie.


Najważniejsza jest rodzina – Snooker 147.pl
Do liderów w tej mierze należy – kochany przez jednych i znienawidzony przez drugich fanów snookeraRonnie O’Sullivan. Sam Ronnie nie stara się o rozgłos, nawet (zob. news Rodaka z 1 grudnia pt. “Ronnie zachwycony wyjściem ojca na wolność”) prosi czasem media o zostawienie go w spokoju.


Ronnie O’Sullivan – Snookerzyści – Snooker 147.pl
Ronnie O’SullivanSnooker na świecie – serwis snookerowy, w którym znajdziesz wiadomości ze świata snookera, przepisy gry, sylwetki snookerzystów i sędziów, turnieje rankingowe, ranking snookerowy, kluby snookerowe.
Bluetooth scan tool