admin August 30, 2020

Mike D’Antoni, Russell Westbrook’un bu gece oynamasını bekliyor
By Anil Uysal/ 29/08/2020/ Featured, NBA. Houston Rockets koçu Mike D’Antoni, bu gece oynanacak Oklahoma City Thunder maçında Russell Westbrook’un da süre alabileceğini düşünüyor.


D’Antoni, Russell Westbrook’un Durumu Konusunda Belirsiz
Houston Rockets koçu Mike D’Antoni, takımın Oklahoma City Thunder’a karşı ilk tur serisinde Russell Westbrook’un ne zaman oynamaya uygun olacağı konusunda bir fikri olmadığını belirtti.


Mike D’Antoni on Russell Westbrook’s Positive Coronavirus…
Rockets head coach Mike D’Antoni addresses Houston’s preparation strategy in the Orlando bubble, (7:09) Russell Westbrook testing positive for the…


Russell Westbrook Hiç Değişecek mi? Houston’da Bunu… – Eurosport
NBA. Paul George’un Los Angeles’ta Kawhi Leonard’a katılmak için takasını istemesinden altı gün sonra, Oklahoma City’de beklenen gerçekleşti: Russell Westbrook artık Thunder’ın bir üyesi değil.


Mike D’Antoni, Russell Westbrook’un Sağlık Durumunu Açıkladı
By Eurohoops Team / info@eurohoops.net. Yaz döneminde Oklahoma City Thunder’dan Houston Rockets’a takas olan Russell Westbrook…


NBA Playoffs: Mike D’Antoni Doesn’t Know When Russell
Mike D’Antoni: ‘Nobody knows’ when Russell Westbrook will return after quad injury. going to take, and if it’s going to take a little bit,” D’Antoni said Tuesday, via USA Today.


Russell Westbrook, Mike D’Antoni Analyze the Rockets’ Small-Ball…
Russell Westbrook and Mike D’Antoni brief the media following the Houston Rockets’ victory over the Los Angeles Lakers and the season debut of Robert…


NBA Günlükleri – Koç Mike D’Antoni, Russell Westbrook…
NBA Günlükleri. October 25, 2019 ·. Koç Mike D’Antoni, Russell Westbrook hakkında “Işıklar yandığında, içindeki rekabetçi ruh ortaya çıkıyor. Adeta bir roket gibi. Gerçekten tam olarak öyle.”


Russell Westbrook – Sayfa 111 – Ekşi Sözlük
kobe falan denmiş. westbrook’un mvp olduğu şu nba yönetimi 2006 yılında olsaydı kobe mvp olurdu zaten. ki kobe en azından mvp’ye karşı 4-3 kaybetmişti. bu westbrook mvp olup ilk turda eline aldı gitti.


NBA’de Oscar Gecesi: Russell Westbrook Süpürdü
NBA’de yılın en iyileri açıklandı. Yılın en iyi smacı, bloğu ve asisti görülmeye değer. İçindekiler. Yılın Yöneticisi: Bob Myers. Yılın Koçu: Mike D’Antoni. Yılın Maç Kazananı: Russell Westbrook.