admin July 25, 2020

Kooperatifçilik Otobüsü Arguvan’da Üreticilerle Buluştu
Ticaret Bakanlığınca yürütülen Kooperatifçilik Tanıtım ve Geliştirme Projesi kapsamında hayata geçirilen ‘Kooperatifçilik Otobüsü’ Malatya’nın Arguvan ilçesinde üreticiler ile buluştu.


Fiskobirlik’ten Üreticilere Çağrı
10:30 Kooperatifçilik Otobüsü Arguvan’da üreticilerle buluştu. 10:30 İHA’ya TGRT’ye pandemi sürecine gösterdikleri başarıdan dolayı… 10:29 TSO Başkanı Ocak, gazetecilerle bir araya getirdi.


Kooperatifçilik Otobüsü Arapgir’de
Arguvan’da Lavanta Hasadı. Ticaret Bakanlığı tarafından kooperatifçiliği en iyi şekilde tanıtmak amacıyla yeniden yola çıkan “Kooperatifçilik Otobüsü” Arapgir’e geldi.


Ayasofya Cami´Nin İbadete Açılması
Kooperatifçilik Otobüsü Arguvan´da üreticilerle buluştu. Eski hastane binasının yıkım ihalesine 66 firma başvurdu. İnönü Üniversitesi 4´ncü sırada. Kooperatifçilik otobüsü Kale ilçesinde.


Kooperatifçilik Otobüsü Kale İlçesinde
Ticaret Bakanlığınca yürütülen Kooperatifçilik Tanıtım ve Geliştirme Projesi kapsamında hayata geçirilen ‘Kooperatifçilik Otobüsü’ Malatya’nın Kale ilçesinde üreticiler ile buluştu.


Kooperatifçilik Otobüsü Twitterissä: “#Kooperatifçiliği Tanıtmak ve…”
#kooperatifcilikotobusu Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü “Kooperatifçilik Otobüsü” Etkinlik Sayfası. kooperatifçilikotobüsü Kumluca Meyve, Sebze Üreticileriyle buluştu


Bingöl-Elazığ Karayolunda 2 Araç Kafa Kafaya Çarpıştı: 7 Yaralı
Kooperatifçilik Otobüsü Arguvanda üret… Kooperatifçilik Otobüsü Arguvanda üreticilerle buluştu. Bingöl-Elazığ karayolunda 2 araç kafa kafaya çarpıştı: 7 yaralı.


Kooperati̇fçi̇li̇k Otobüsü
KOOPERATİFÇİLİK OTOBÜSÜ. 04.02.2020. kapsayacak şekilde Saimbeyli İlçesinde Bakanlığımız Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü ile birlikte Muhtarlara, Kanaat Önderine…


“Kooperatif Otobüsü Yola Çıkıyor”
Kooperatif otobüsü yola çıkıyor. Geçen yıl Sosyal Kooperatifçilik Treni uygulamasını başlattıklarını söyleyen Pekcan, “Şimdi daha geniş kitlelere ulaşabilmek için Kooperatifçilik Otobüsümüzü geliştirdik.


Kooperatifçilik Otobüsü Türkiye’yi Dolaşacak
Proje kapsamında oluşturulan Kooperatifçilik Otobüsü, Migros’un desteğiyle ilk etapta 12 ile gidecek. ‘Kooperatifçilik Otobüsü’, ziyaret ettiği illerde bir hafta boyunca ilçelere ve köylere gidecek.