admin July 18, 2020

Kadın Erkek Zabıta Memuru Alımı Açıklandı! KPSS’den 65 Puan İle!
Şırnak Cizre Belediye Başkanlığından kadın erkek 20 zabıta memuru alımı ilanı açıklandı! Adayların KPSS’den en az 65 ve üzeri puan almaları yeterli olacak.


Çorlu Belediyesi 65 KPSS ile Zabıta Memuru Alımı Yapacak
Yayımlanan duyuruda en az 65 KPSS puanı ile zabıta memuru alımı yapılacağına yer verildi. Erkek ve kadın adaylar arasından yapılacak zabıta memuru alımında başvuru bilgileri kamubulteni.com’da.


55, 65 ve 70 KPSS Puan Şartıyla Kadın/Erkek Zabıta Memuru Alımı…
Üç farklı belediye başkanlığı yayımladığı ilanlar ile Zabıta Memuru alımı yapacaklar. Şırnak Belediyesi yayımladığı ilanında 65 KPSS puanıyla Zabıta Memuru alımı yapacağını duyurdu.


Şırnak Belediyesine 65 KPSS Puan Şartıyla Zabıta Memuru Alınacak!
KPSS’de en az 65 puan şartı aranan boş kadrolar için. Şırnak Belediyesi kadın-erkek olmak üzere 10 (0n) zabıta memuru alımı yapacağını duyurdu. Yazı İşleri Müdürlüğü’ne yapılacağı açıklandı.


KPSS 65 Puan 25 Zabıta Memuru Alınacaktır
Belediye Başkanlığı 25 Zabıta Memuru Alımı Yapacak. nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.


Bay Bayan 25 Zabıta Memuru Alımı (KPSS 65 Puan)
…Başkanlığına alınacak 25 zabıta memuru için genel şartlar şöyle Jandarma Sahil Güvenlik Akademisi 5 Personel Alımı Açıklandı. Gebze Belediyesi KPSS 65 ile 45 Zabıta Memuru Alıyor.


65 KPSS Puanıyla Kadın/Erkek Zabıta Alınacak | Maraş Gündem
65 KPSS puanıyla yayımlanan kadın ve erkek adayların başvuru yapabilecekleri Zabıta Memuru alım üzere, Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre Zabıta Memuru alımı yapacağını ilan etti.


Belediye KPSS 65 Puanla Zabıta Memuru Alımları Yapacak!
Belediye tarafından verilen zabıta memuru alım ilanında adayların KPSS en az 65 puan şartını sağlaması gerektiği belirtildi. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.


50-60-65-70 KPSS ile En Az Lise Mezunu Zabıta ve Memur Alımı
İki Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanlarda KPSS 50-60-65 ve 70 puan şartı ile memur, zabıta memuru, bilet satış memuru, teknisyen ve mühendis alımı yapılacağına yer verildi.


KPSS 50, 55, 60, 65, 70,75 Puanla Devlet Memuru… – Yeni Asır
Puan sonuçlarını öğrenen adaylar KPSS 50, 55, 60, 65,70 alımlarını ve zabıta memuru alımlarını artık açıktan mülakat ile yapıyor. Birçok belediye 50-75 KPSS taban puanı ile memur alımı yapıyor.
car diagnostic