admin January 13, 2021

Sur’daki Mehmethan Pasajı da Yıkılacak – Duruş Haber
Diyarbakır’ın Sur ilçesinde yer alan Mehmethan Pasajı ilçede 5 yıldır ‘kamulaştırma’ adı altında süren yıkıma dahil edildi. 15 gün.


Mehmet Han Pasajı – Diyarbakır Söz
– diyarbakır söz Hanı bize satın! – diyarbakır söz. Han pasajının yıkım kararına tepki gösteren esnaf, pasajda bulunan işyerlerinin kendilerine satılması talebinde bulunuyor.


Diyarbakır’da Toplantı: Kürdistanî İttifak Kalıcılaştırıldı
Diyarbakır’da toplanan Kürt siyasi partileri, seçimler için oluşturulan Kürdistanî İttifak’ın kalıcılaştırılması kararı aldı. 24 Ekim Cumartesi 2020 Saat: 15:15.


Diyarbakır’da Bulunan Mehmet Han Pasajı İçin Yıkım Kararı…
Diyarbakır Sur Mehmet Han pasajı esnafları olarak yaptığımız girişimlerin ardından Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu bizlerle görüştü.


Seyit Rıza’nın Torunu Dersim’de Toprağa Verildi – Mezopotamya Ajansı
13:24. 4 partiden Mehmethan Pasajı açıklaması: Yıkılmasına izin vermeyeceğiz. Hakkari’de ev baskınları: 3 gözaltı. 12:25. HDP Diyarbakır il eşbaşkanları tahliye edilmedi.


Saadet Partisi’nden Mehmethan Pasajı Önerisi – Diyarbakır…
Saadet Partisi (SP) Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, kamulaştırılan Mehmethan Pasajının yapım sonrası mevcut esnafa ya kiraya verilmesini ya da satılmasını önerdi. Salih YEŞİL.


Diyarbakır Sur Mehmethan Pasajı Esnafı (@r_pasaj) | Твиттер
Последние твиты от Diyarbakır Sur Mehmethan Pasajı Esnafı (@r_pasaj). Sayın Valim Diyarbakır Sur Mehmethan pasajındaki 50 esnaf olarak bu mesajı size yazıyoruz.


Diyarbakır’da Mehmethan Pasajı Esnafının Tahliyesi İçin…
Esnafların yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Diyarbakır Sur Mehmethan pasajı esnafları olarak yaptığımız girişimlerin ardından Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu bizlerle görüştü.


Mehmethan Pasajı Esnafı: Gidecek Yerimiz Yok | Diyarbakır Yenigün
YENİGÜN HABER – Diyarbakır’ın Sur İlçesi’ne bağlı Dabanoğlu Mahallesi’ndeki Mehmethan Pasajı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın aldığı karar doğrultusunda yıkılıyor.


Diyarbakır’da Yıkım Kararı Verilen Pasajın Esnafı… – Evrensel
Diyarbakır’da Mehmethan Pasajı | Fotoğraf: Mahsum Kara. Çevre Şehir Şehircilik Bakanlığı tarafından Diyarbakır Sur ilçesinde Mehmethan Pasajı’nın kamulaştırılıp yıkılmasına karar verildi.


VİDEO- Sur’daki Mehmethan Pasajı’nın Tahliyesi İçin Tebliğ!
Kamulaştırılan “Mehmethan pasajı”, altmışlı yıllarda üst katında yazlık sinema, alt katında ise o günkü koşullarda Diyarbakır’ın en bilinen hamamı olan Mirza Hamamı’nın olduğu bir bina .


Sur’daki Mehmethan Pasajı da Yıkılacak – Özgür Manşet
Diyarbakır tarihi Sur ilçesi Dabanoğlu Mahallesi’nde bulunan Mehmethan Pasajı, 2017 yılında mülk sahiplerinin talebiyle kamulaştırıldı. Pasajda 51’i dolu olmak üzere toplam 90 dükkan bulunuyor.


Diyarbakır Sur Mehmethan Pasajı Esnafı Twitter Hesabı Açtı.
Diyarbakır Sur Mehmethan Pasajı Esnafından Diyarbakır Valisine: Gidecek yerimiz yok. “Sayın Valim. Diyarbakır Sur Mehmethan pasajındaki 50 esnaf olarak bu mesajı size yazıyoruz.


4 Partiden İttifak Kararı
CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti ittifakta anlaştı. Buna göre perşembe günü liderler zirvesi yapılarak ittifak ilan edilecek…


4 PARTİ İTTİFAKINA KARŞI AK PARTİ VE MHP « Öz Diyarbakır…
2018 Haziran seçimlerinde CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi ve Demokrat parti ittifakta anlaştı. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi ittifakına karşı, 4 parti bunlara karşı ittifak ederek cephe aldı.


4 Parti İttifakta Anlaştı
Diyarbakır. Adana. Adıyaman. Dört parti yarın saat 15.00’te ittifak protokolü imzalayacak. 4 parti arasında ittifaka verilecek isim için son kararı liderlerin vereceği öğrenildi.


Mehmethan Neden Kamulaştırıldı?.
Özellikle, iki yıl önce Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün tavsiyesi üzerine kamulaştırılan Mehmet Han Pasajı esnafının, bu “karda-kışta” tahliye kararıyla, karşılaşmaları!…


Afrin Şehidi Fatih Mehmethan’ın Eşi Düğün Fotoğraflarının Aynısını Bu…
Suriye’nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen Fatih Mehmethan’ın eşi, Gamze Mehmethan şehit kocasıyla çektirdiği düğün fotoğraflarını tek başına tekrardan çektirdi.


Haber3.com: 4 Partiden İttifak Kararı ! | Politika
4 partiden ittifak kararı ! 02 Mart 2018 15:16. 4 partinin de sağ görüşü paylaşması dikkat çekti. Adalet Partisi Genel Başkanı Öz de ittifakıDört plakayı birleştirdik” diye tanımladı.


Devlet Bahçeli “Bu İhaneti Yapan Ak Partiden Yüce Divanda Hesap…”
MHP Lideri Devlet Bahçeli Balıkesir’de yine çok sert konuştu “Bu ihaneti yapan Ak Partiden yüce divanda hesap sormazsam namussuzum”…


Mehmethan Pasajı’nın Elektrik ve Suyu Kesiliyor – Aydin Rehberim
DİYARBAKIR – Diyarbakır’ın Sur ilçesi Çiftehan Sokak’ta bulunan Mehmethan Pasajı esnafı, yıkım kararı verilen pasaj için yetkililerden tahlil beklerken, Diyarbakır Valiliği davetlere olumsuz cevap verdi.


Kayyımın Yönettiği Belediye, Diyarbakır’da Sahte Dezenfektan Dağıttı
Gazete Duvar’da yer alan habere göre, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 2 Nisan’da karşı toplu yaşam alanlarına, kamu ve özel kuruluşlara el dezenfekte üniteleri yerleştirdi.


Diyarbakır’da 60 Müteahhide Çete Davası – Türkiye Haberleri – Radikal
Özgür CEBE/DİYARBAKIR, (DHA). DİYARBAKIR başta olmak üzere bir çok ilde ‘kamu ihalelerine fesat karıştırdıkları’ iddiasıyla 60 müteahhit hakkında ‘çıkar amaçlı suç örgütü kurmak’ suçlamasıyla çete…


4 Partiden İttifak Anlaşması
4 partiden ittifak anlaşması. Politika•. 02 Mayıs 2018 12:07. Muhalefetteki 4 parti ittifak yapma kararı aldı. İtifak perşembe günü resmi olarak duyurulacak.


Erciş Haber
Felaket kararının hemen peşinden su ve elektrikleri kesilen Mehmethan Pasajı esnafları, pandemi ve k… Karar sonrası pasajdaki dükkânların su ve elektrikleri, Diyarbakır Valiliği’nin TEDAŞ …


Dört Partiden ‘İttifak’ Açıklaması | Tevhid Haber
Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için yeni bir ittifak açıklaması yapıldı.


Mehmethan Pasajı Esnafının Tahliyesi İçin Komisyon Kurulacak
Diyarbakır Sur’da bulunan ve Çevre ve Şehircilik tarafından yıkım kararı alınan Mehmethan Pasajı esnaflarının yıkımı durdurmak için Vali Karaloğlu ile görüşmelerinden de olumlu bir sonuç çıkmadı.


4 Parti İttifak Kararı Aldı! İsim İçin 2 İhtimal – Yeni Akit
Dört parti asıl ittifakı ise Meclis’te çoğunluğu sağlamak için yapacak. Uzlaşmaya göre, dört parti milletvekili seçimlerinde ittifak yapacak. Her parti, kendi milletvekili adaylarını çıkaracak.


Hürriyet: Diyarbakır’dan Son Dakika Haberleri Geliyor.. Patlamanın…
Diyarbakır’daki patlamanın ardından bir acı haber daha: Şehit sayısı 3’e yükseldi. Yazdır. A. Bir görgü tanığı olaybölgesinden dört yaralının ambulansla hastaneye götürüldüğünü söyledi.
Bluetooth scan tool