admin January 30, 2021

EurActiv krytykuje Ursulę von der Leyen. „Europejski
Ursula von der Leyen pod ostrzałem serwisu EurActiv. Na przewodniczącą Komisji Europejskiej spadła krytyka w sprawie dostaw szczepionek. „To europejski bałagan” – czytamy.


Brukselski portal o “europejskim bałaganie” w dostawach
To co przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen określiła w grudniu jako „europejski moment”, mówiąc o porozumieniach dotyczących szczepionek na Covid-19, można nazwać w styczniu „europejskim bałaganem” – pisze w piątek (29 stycznia) brukselski portal EurActiv i krytykuje KE.


Brukselski portal krytykuje Ursulę von der Leyen
Brukselski portal krytykuje Ursulę von der Leyen. „Europejski bałagan w dostawach szczepionek”


Portal EurActiv o “europejskim bałaganie” w dostawach
To co przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen określiła w grudniu jako „europejski moment”, mówiąc o porozumieniach dotyczących szczepionek na Covid-19, można nazwać w styczniu „europejskim bałaganem” – pisze w piątek brukselski portal EurActiv i krytykuje KE.


Portal EurActiv o “europejskim bałaganie” w dostawach
To co przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen określiła w grudniu jako „europejski moment”, mówiąc o porozumieniach dotyczących szczepionek na Covid-19, można nazwać w styczniu „europejskim bałaganem” – pisze w piątek brukselski portal EurActiv i krytykuje KE. Portal ocenia, że po pierwsze UE nie jest w stanie pomóc w zdobyciu szczepionek krajom swojego …


Rozwój pandemii i nowy szczep koronawirusa. Zakończył się …
– Unijne kraje muszą usprawnić badania pod kątem nowych mutacji koronawirusa – powiedziała przewodnicząca Komisji Europejskiej po zakończeniu wideokonferencji z udziałem przywódców 27 krajów. Ursula von der Leyen przyznała, że w Unii rosną obawy z powodu pojawiania się nowych wariantów patogenu.


MŚ 2021 w piłce ręcznej. Polacy dali radość i emocje
Brukselski portal krytykuje Ursulę von der Leyen. „Europejski bałagan w dostawach szczepionek”


Portal EurActiv o “europejskim bałaganie” w dostawach
To co przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen określiła w grudniu jako „europejski moment”, mówiąc o porozumieniach dotyczących szczepionek na Covid-19, można nazwać w styczniu „europejskim bałaganem” – pisze w piątek brukselski portal EurActiv i krytykuje KE. Źródło: POLSKA AGENCJA PRASOWA S.A.


Umowa UE z Wielką Brytanią. Wszystko, co już wiemy o …
Umowa zostanie przeanalizowana przez ambasadorów Unii Europejskiej w Brukseli w Boże Narodzenie o 10:30 czasu brukselskiego Artykuł w oryginale na stronie POLITICO.eu Oto zestawienie …


Koronawirus. Dlaczego “równy dostęp” do szczepionek nie …
Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen zwracała szczególnie uwagę na fakt, że unijny “Team Europe” (fundusz obejmujący wpłaty od krajów członkowskich) to największy …
TPMS Sensor