admin January 18, 2021

Bakan Hulusi Akar’dan Irak Çıkarması! Terörle Mücadele… – Yeni Akit
Terörle mücadele için kritik ziyaret. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile resmi ziyarette bulunmak üzere Irak’ın başkenti Bağdat’a geldi.


Ensonhaber.com: Hulusi Akar, Resmi Ziyaret İçin Irak’ta
Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Org. Yaşar Güler ile Irak’a resmî ziyaret gerçekleştiriyor.


Bakan Akar’dan Kritik Ziyaret! – Son Dakika Haberler
Bakan Akar’dan kritik ziyaret! 18.01.2021 11:56 | Son Güncelleme: 18.01.2021 12:03. Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile birlikte Irak’a resmi ziyarette bulundu.


Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Beraberinde Genelkurmay Başkanı…
…beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile Irak’a resmi ziyaret gerçekleştirdi. “Savunma Bakanı Cuma Anad ile görüşecek olan Bakan Akar, birçok Iraklı yetkili ile bir araya gelecek.


Milli Savunma Bakanı Akar Irak’ta Resmi Ziyaret Gerçekleştiriyor
Bu haber 18 Ocak 2021 – 13:13 ‘de eklendi. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile Irak’a resmi ziyaret gerçekleştiriyor.


Bakan Akar’dan Sürpriz Irak Ziyareti | Korkusuz Gazetesi
Bakan Akar’ın, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Güler ile gerçekleştirdiği Bağdat ziyaretinde ilk durağının Irak Savunma Bakanlığı olması bekleniyor.


Bakan Akar’dan Irak Ziyareti | FinancerNews
Bakan Akar’dan Irak ziyareti. 18/01/2021. Kategori: Haberler. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile birlikte Irak’a resmi ziyarette bulundu.


CNN Türk: Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD’de – Son Dakika Flaş…
Haberler > Türkiye Haberleri > Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD’de. Akar, Türkiye’nin Suriye, Irak ve diğer bölge ülkelerinin toprak bütünlüğüne, siyasi birliğine saygı duyduğunu vurguladı.


Akar ile Orgeneral Güler ABD’de: ‘Yakın İlişkilerimizi Devam Ettirmek…
https://tr.sputniknews.com/turkiye/201902231037828120-akarorgeneralguler-abd-ziyareti/. Bakan Akar ve Orgeneral Güler, Pentagon’a gelişlerinde ABD Savunma Bakanlığına henüz atama…


Bakan Akar ve Orgeneral Güler Malta’da Resmi Ziyaretlerini…
Bakan Akar, ve Orgeneral Güler Libya’daki ziyaretlerini tamamladıktan sonrasında Malta’nın başkenti Valetta’da resmi ziyaretlerini sürdürüyor.


İHA: Bakan Akar’dan Irak Sınırına Ziyaret
…beraberinde genelkurmay başkanı orgeneral yaşar güler ve kara kuvvetleri komutanı orgeneral ümit dündar ile ırak sınır. Bakan Akar ve komutanların bölgedeki inceleme ve denetlemeleri sürüyor.


Komuta Kademesinden Kritik Ziyaret! Akar da Gitti
…temel konunun, terörle mücadelede Türkiye ve Irak arasındaki iş birliği olacağı belirtildi. Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile resmi ziyarette bulunmak üzere Bağdat’a geldi.


Bakan Akar ve Orgeneral Güler Taziye Ziyareti İçin Erzurum’d
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler Erzurum’da Erzurum’da ilgili sosyal hayata ait bilgiler, yeme içme, gezi.


Milli Savunma Bakanı Akar ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Güler
Suudi bakanlardan oluşan heyet Irak’a resmi bir ziyaret gerçekleştirdi. Bakan Hulusi Akar ve Orgeneral Güler’in ziyareti dolayısıyla Trablus Mitiga Havaalanı’nda askeri tören düzenlendi.


Bakan Akar ve Komutanlardan Irak Sınırına Son Dakika Ziyaret
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Bakan Akar’dan Irak sınırına ziyaret. BiP’te paylaş. Whatsapp’ta paylaş.


Bakan Akar ve Komutanlardan Taziye Ziyareti – GÜNCEL Haberleri
…ile Suriye’de PKK/YPG’li teröristlerin saldırısında şehit düşen Piyade Deniz Yüzbaşı Celaleddin Özdemir’in ailesine başsağlığı ziyaretinde bulundu. Bakan Akar ve komutanlardan taziye ziyareti.


Milli Savunma Bakanı Akar, Orgeneral Güler’i Ziyaret Etti
Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Akar, Genelkurmay Başkanlığına atanan Orgeneral Güler’i Genelkurmay Karargahında ziyaret etti. ANKARA/AA. İlgili Haberler.


Bakan Akar ve Orgeneral Güler Hakkaride
Burada, çalışmalara ilişkin bilgi alan Akar, sonrasında Orgeneral Güler, Vali Akbıyık ve beraberindekilerle ilçe merkezindeki esnafı ziyaret etti. Bakan Akar’ın ilk durağı bir taksi durağı oldu.


Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Orgeneral Yaşar Güler ABD’de
Bakan Akar ve Orgeneral Güler, Pentagon’a gelişlerinde ABD Savunma Bakanlığına henüz atama yapılmadığı için Bakan Vekili Patrick Shanahan, ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Joseph…


Bakan Akar’dan Irak Sınırına Ziyaret – Son Dakika
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Bakan Akar ve komutanların bölgedeki inceleme ve denetlemeleri sürüyor.


Bakan Akar ve Orgeneral Güler’den Taziye Ziyareti – SANAL BASIN
Akar ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Afrin şehidi Onbaşı Umut Öznütepe’nin ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Bakan Akar ve Orgeneral Güler’den taziye ziyareti.


Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD de Askeri Törenle Karşılandı
23 Şubat 2019 Cumartesi, 01:47 Bakan Akar ve Orgeneral Güler, Pentagon’a gelişlerinde ABD Savunma Bakanlığına henüz atama yapılmadığı için Bakan Vekili Bakan Akar, şu ifadeleri kullandı


Bakan Akar’dan Irak Sınırına Ziyaret – Asayiş – Türkiye Gerçekleri
…Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ile Irak sınır… Bakan Akar ve komutanların bölgedeki inceleme ve denetlemeleri sürüyor.


Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD’de Askeri Törenle Karşılandı
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile geldiği Pentagon’da askeri törenle karşılandı.


Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD’de | Gündem Haberleri
Milli Savunma Bakanı Akar ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Güler, ABD Savunma Bakanlığında (Pentagon) askeri törenle karşılandı.


Milli Savunma Bakanı Akar ile Orgeneral Güler ABD’de: ‘Stratejik…
Sputnik’te yer alan habere göre: Bakan Akar ve Orgeneral Güler, Pentagon’a gelişlerinde ABD Savunma Bakanlığına henüz atama yapılmadığı için Bakan Vekili Patrick Shanahan…


Akşam: Bakan Akar ve Orgeneral Güler Malta’da Resmi Ziyaretlerini…
Bakan Akar Malta Ulusal Güvenlik ve İçişleri Bakanı Byron Camilleri ile görüştü. Bakan Akar, ve Orgeneral Güler Libya’daki ziyaretlerini tamamladıktan sonra Malta’nın başkenti Valetta’da resmi


Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD’de
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile geldiği Pentagon’da askeri törenle karşılandı- Bakan Vekili ile ABD Genelkurmay Başkanı tarafından…


Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD’de
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile geldiği ABD Savunma Bakanlığında (Pentagon) askeri törenle karşılandı.
obd2