admin July 13, 2020

15 Temmuz Milli Direniş, Unutmadık, Unutturmayacağız
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Anadolu Ajansı (AA) işbirliği ile düzenlenen “15 Temmuz Milli Direniş, Unutmadık, Unutturmayacağız” adlı sergi Vali Mustafa Tutulmaz’ın katılımıyla açıldı.


AKÜ’de “15 Temmuz Milli Direniş, Unutmadık Unutmayacağız…”
Direniş, Unutmadık Unutmayacağız” adlı fotoğraf sergisi açıldı. ŞİMDİ OYNATILIYOR: Haber. AKÜ’de “15 Temmuz Milli Direniş, Unutmadık Unutmayacağız” sergisiAFYONKARAHİSAR.


Afyon’da “15 Temmuz Milli Direniş, Unutmadık Unutturmayacağız
Temmuz darbe girişimi sırasında Anadolu Ajansı (AA) foto muhabirleri tarafından çekilen fotoğrafların yer aldığı “15 Temmuz Milli Direniş, Unutmadık, Unutturmayacağız” adlı fotoğraf sergisi açıldı.


AKÜ’de ’15 Temmuz Milli Direniş, Unutmadık Unutmayacağız…
Afyonkarahisar’da ’15 Temmuz Milli Direniş Sergisi’ Açıldı. Zümrüt: “Kobani’de Direniş Sürdüğü Müddetçe Bu Kentte de Direniş Mavi Marmara’yı Unutmadık, Unutmayacağız, Unutturmayacağız!


Uşak’ta 15 Temmuz Milli Direniş Sergisi Açıldı – Son Dakika Şehir…
…Servet Kuş ; ” Yaşadığımız hain kalkışmayı asla unutmayacağız ve unutturmayacağız. ilgili olarak şu ifadeleri kullandı; “Bugün burada 15 Temmuz şehitler sergisini açmak için bir araya geldik.


15 Temmuz’u Unutmadık, Unutturmayacağız!
15 Temmuz’u Unutmadık, Unutturmayacağız! 15.07.2017. Milletimiz 15 Temmuz 2016 gecesi, maruz kaldığı menfur darbe girişimine karşı bir büyük kahramanlık destanı yazdı.


15 temmuz milli direniş unutmadık unutturmayacağız“…
Milli direniş unutmadık unutturmayacağız” adlı fotoğraf sergisi açıldı. Kayır ise sergideki fotoğraflara bakıldığında 15 Temmuzda yaşananları açık bir biçimde anlattığını söyledi.


AKÜ’de ’15 Temmuz Milli Direniş, Unutmadık Unutmayacağız…
Afyonkarahisar’da ’15 Temmuz Milli Direniş Sergisi’ Açıldı. 01:56. Zümrüt: “Kobani’de Direniş Sürdüğü Müddetçe Bu Kentte de Direniş Devam Edecektir”. 19:04.


Çekmeköy’de ’15 Temmuz Milli Direniş’ Sergisi Açıldı – Timeturk Haber
Çekmeköy Belediyesi, açılan sergiyle 15 Temmuz milli mücadelesini bir kez daha gözler önüne serdi. 66 fotoğraf ve 49 karikatürden oluşan sergi, Madenler Meydanı’nda açıldı.


15 Temmuz’u Unutturmayacağız !
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününün unutmayacak, unutturmayacaklarını belirterek…
Autel TPMS sensor